Oryginalne prezenty na walentynki

Wyjdź poza walentynkowy schemat!

Kino i kolacja przy świecach to sprawdzony sposób na udaną randkę. Jeśli jednak chcesz spędzić walentynki w wyjątkowy sposób, postaraj się wymyślić coś bardziej oryginalnego. Zwłaszcza, jeżeli nie przepadasz za kiczem i tłumami, ponieważ w dzień zakochanych większość typowych miejsc zazwyczaj pęka w szwach. Dopasowane prezenty na walentynkitak samo jak miejsce randki, powinny być dobrane do was, jako pary. To ty najlepiej wiesz, jakie prezenty lubi twoja druga połówka. Czy woli praktyczne upominki, romantyczne gesty, czy może śmieszne gadżety? Walentynki to święto zakochanych, ale nie oznacza to, że musisz się ograniczać do maskotek, serduszek i miłosnych wyznań. Jeżeli lubicie aktywnie spędzać czas, możecie wybrać się na długi spacer, z termosami z gorącą herbatą, zwieńczony pysznym grzańcem w urokliwej kawiarni. Możecie zorganizować własny wieczór filmowy lub wieczór gier planszowych. Urządzić sobie prywatną lekcję tańca, korzystając z instruktaży znajdujących się w internecie. Albo zapisać się na prawdziwą lekcję tańca! Ogranicza was tylko wasza wyobraźnia.

Zaskocz swoją drugą połówkę

Kwiaty i czekoladki to bezpieczna opcja prezentowa. Jeśli jednak są to któreś z kolei walentynki, warto pomyśleć o czymś bardziej oryginalnym. Bilety na spektakl filmowy? Piknik na środku salonu? Prezenty na walentynki nie muszą być sztampowe! A może książka z odręcznie napisaną dedykacją? Lub prawdziwy list miłosny, włożony w kopertę zaklejoną własnoręcznie wykonaną pieczęcią? Możliwości jest naprawdę sporo!

A może twoja druga połówka wspominała ostatnio, że chciałaby coś zrobić, zobaczyć lub dostać? Czasami gra planszowa, element garderoby lub praktyczny drobiazg mogą okazać się lepszym prezentem niż romantyczny upominek. A jeśli oboje lubicie romantyczne gesty, to może pójdziecie na wspólną, tematyczną sesję zdjęciową? Na przykład stylizowaną na waszą ulubioną dekadę. Dobrze sprawdzą się również spersonalizowane upominki, które pozwolą ci nadać prezentowi indywidualnego charakteru.